All: 2012-02
Page #2

<-- 2012-01 --- 2012-03 -->
CMLL . AAA . IWRG . indy . CMLL DF . AAA TV . All

IWRG (THU) 02/09 Arena Naucalpan [Black Terry Jr. (flickr), The Gladiatores]
1) Sky Ángel b Halcón 2000
2) Eragón & Tritón b Comando Negro & Pacto Negro * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000)
3) Oficial Factor, Oficial Rayan, Oficial Spartan b Alan Extreme, Imposible, Kortiz * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
4) Centvrión, Freyser, Saruman b Apolo Estrada Jr., Canis Lupus, Chico Che * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)
5) Eterno, Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan b Angélico, Toscano, Veneno * Part 1 (posted by WarriorsX2000) Part 2 (posted by WarriorsX2000) Part 3 (posted by WarriorsX2000)

indy (THU) 02/09 Arena Olimpico Laguna, Gomez Palacio, Durango
1) Principe Zorro & Profeta vs Astro & Fenix
2) Dany Fantom & Imperio Negro vs Camorra Jr. & Detector Jr.
3) Escriba & Piloto Negro vs Camorra & Super Punk
4) Baby Olmos, Piloto Suicida, Sexy Piscis vs Gringo Loko, Mr. Guerrero, Psycho

AAA (THU) 02/09 Auditorio Municipal Matias Romero, Oaxaca
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) ? vs ??
4) Drago, Electroshock, Octagoncito vs Espíritu, La Parka, Mini Charly Manson

indy (THU) 02/09 Av. Vicente Viladad 355, Estado de México [Box Y Lucha 3063]
1) Super Coando vs Climax, ZOmbi, principe Odin Jr., Hombra Arana, Artillero, Hijo de Clímax, Eperador, Tonina Curtis, Demoledor

indy (THU) 02/09 Gimnasio Nuevo León [KrisZ]
1) Drako & Violento vs Kamikaze Rojo & Principe de Oro
2) Lady Puma & Poly Star DQ Emperadora & Tsunami
3) Angel del Espacio I & Angel del Espacio II b Mariposa Monarca & May Flowers
4) Negro Navarro, Trauma I, Trauma II DCOR Hijo de Pirata Morgan, Pirata Morgan, Pirata Morgan
5) Héctor Garza, Latin Lover, Rey Hechicero DQ Villano III, Villano IV, Villano V

CMLL (FRI) 02/10 Arena México [CMLL]
1) Bronco & Camorra b Leono & Soberano Jr.
2) Diamante, Pegasso, Rey Cometa DQ Cancerbero, Euforia, Raziel *  (posted by thecubsfan)
3) Puma King b Súper Halcón Jr. [lightning] *  (posted by thecubsfan)
4) Dark Angel, Estrellita, Goya Kong b Amapola, Princesa Blanca, Princesa Sugheit *  (posted by thecubsfan)
5) Rey Bucanero, Terrible, Tiger b Ángel de Oro, La Máscara, Valiente *  (posted by thecubsfan)
6) Blue Panther, Guerrero Maya Jr., Máscara Dorada DQ Felino, Mr. Niebla, Negro Casas *  (posted by thecubsfan)

AAA TV (FRI) 02/10 Gimnasio Municipal de Zumpango, Estado de México [AAA, Black Terry Jr. (flickr)]
1) Argenis, Atomic Boy, Relámpago b Ángel Mortal, Gran Apache, Tito Santana * *  (posted by thecubsfan)
2) Dinastía, Máscarita Divina, Octagoncito b Mini Chessman, Mini Histeria, Mini Psicosis *  (posted by thecubsfan)
3) El Elegido & Fenix b Alan Stone & Dark Dragon *  (posted by thecubsfan)
4) Cibernético, Daga, Electroshock b Chessman, La Parka, Último Gladiador *  (posted by thecubsfan)
5) Dr. Wagner Jr. & El Mesías DQ el Hijo del Perro Aguayo & Halloween * *  (posted by thecubsfan)

indy (SAT) 02/11 Arena Coliseo Acapulco, Acapulco, Guerrero
1) King Panther & Titere vs Dr. Aereo & Fenix
2) Jet Tiger & Orion vs Leon Dorado & Rey Muerte
3) Elegante Roy & Guerrero I vs Munrra & Uva Rebelde
4) Sangre Celestial & Tornado vs Angel del Silencio & Galactico
5) Capitan Atomo & Limberg vs Pez Diablo & Rey Tiburón

indy (SAT) 02/11 Arena GALLI, Villa Park, Illinois
1) GPA, Ripper, Rob Michaels b Bandolero, Dark Scorpion, Venganza
2) Flash Metal & Pentágono b Destructor Alfa & Fúnebre
3) Joshua Cristian, Mason Conrad, Overloid b Acid Jazz, Jake Shining, Serpiente
4) Emperador Azteca & Gigoló American b Atómico & Rey Fuego
5) Skayde TLDRAW Discovery

indy (SAT) 02/11 Arena Monterrey, Cd Juarez, Chihuahua [LuchaMania]
1) Ludark Shaitan, Tigre del Ring, Universis b Angelica, Dark Warrior, Sexy Lady

indy (SAT) 02/11 Arena San Nicolas [LuchaMania Monterrey]
1) Amun b Black Animal Jr.
2) 30-30 & Tribal b Black Metal & Kerberos
3) Black Animal, Cirio Negro II, Demonio del Caribe, Dr. Satan b Black Conde, Demenzía, Furia Ninja, Santuario
4) Cirio Negro I, Diablo del Ring, Veneno Extremo, Warrior b Aguila Dorada Jr, Baby Power, Demonio del Caribe, Lobo Rojo

CMLL (SAT) 02/11 Centro Escolar Miguel Aleman, San Pedro Cholula, Puebla [Box Y Lucha 3059]
1) Bam Bam & Eléctrico vs Pequeño Warrior & Pierrothito
2) Lady Apache & Marcela vs Amapola & La Comandante
3) Ángel de Oro & Ángel de Plata vs Misterioso II & Virus
4) Máscara Dorada & Máximo vs Ephesto & Mephisto
5) Rey Bucanero & Shocker vs Mr. Niebla & Volador Jr.

indy (SAT) 02/11 Gym del Valle, Pachuca, Hidalgo
1) Guardian Azteca vs Horos Rango, Payaso Tiliches
2) Gotita de Plata & Kuliktaka vs Gato Tenton & Rayito del Sol [Relevos Increíbles]
3) Campesino del Valle Jr. & Hijo de Mascara Sagrada vs Deluto I Jr. & Fishman Jr.

indy (SAT) 02/11 Gym Rodrigez, Iztapalapa, Ciudad de México, Distrito Federal
1) Maytor vs Jaque Mate III, Gotico, Angel Solitario, Kid, Dick Angelo, Dark Warrior, Ultra Star [Iztapalpa WELTER]
2) Gallo de Plata & Radamantis vs Blue D. & Fuerza Vallenata
3) Soldado Unviersal vs Pachuco Lopz, Eddie el Hechicero, Humo Negro [Torneo Gym Rodirguez]

indy (SAT) 02/11 Prolongacion Uxal Esq., eje 7 Sur Municipio Libre, Distrito Federal
1) ?, El Mimo, Skellerman vs Murcielago Imperial I, Murcielago Imperial II, Murcielago Imperial III
2) El Manchas, Mr. Zebra, Pinocho 3000 vs Crepusculo, Maya Balam, Tigre Manual

indy (SAT) 02/11 Salon Luz Elena, Azcapotzalco, Distrito Federal
1) Carinosa & Sexy Woman vs Black Monster & Felina
2) Mini Hulk & Mini Linterna Verde vs Mini Barrow & Mini Killer
3) Pacman Mix, Pantherman, Tigre Americano vs Acertijo, Gato Montes, Latigo Negro
4) Marco Corleone & Rey Vikingo vs Héctor Garza & Mr. Águila

CMLL (SAT) 02/11 Teatro Nextel, Parque Interlomas, Huixquilucan, Estado de México
1) Camaleón & Robin vs Artillero & Súper Comando
2) Guerrero Maya Jr., Titán, Tritón vs Arkángel de la Muerte, Cancerbero, Raziel
3) Delta, Stuka Jr., Valiente vs Dragón Rojo Jr., Pólvora, Rey Escorpión
4) Atlantis, La Máscara, Marco Corleone vs Averno, Negro Casas, Último Guerrero

indy (SUN) 02/12 Arena Aficion
1) Wama vs Silueta (Aficion)
2) Gran Tomas vs La Krysys
3) Glamour & Millenium vs Terrorista & Tuzo
4) El Lacandón I & Lacandón II vs Concord & El Intruso Jr.
5) Arenita, El Exótico, Excalibur vs Alejandro, La Plaga, Medics I

CMLL (SUN) 02/12 Arena Coliseo [CMLL, La Catedral]
1) Camaleón & Freesbe b Camorra & Cholo
2) Demus 3:16, Pequeño Nitro, Pequeño Olímpico b Aéreo, Pequeño Halcón, Último Dragoncito *  (posted by thecubsfan)
3) Rey Cometa, Titán, Tritón b Arkángel de la Muerte, Hooligan, Skándalo
4) Black Warrior, Hijo del Fantasma, Metro b Kráneo, Mr. Águila, Vangelis *  (posted by thecubsfan)
5) Marco Corleone, Máximo, Rush b Averno, Ephesto, Mephisto *  (posted by thecubsfan)

indy (SUN) 02/12 Arena Coliseo Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
1) Golden Boy & Pantera Negra vs King Warrior I & King Warrior II
2) Alex Star & Dona Tencha vs El Peso & Mexicano Crazy
3) Bonna Morte & Mysterio vs Verdugo & Wolf
4) Chabela & the Crow vs As de Chihuahua & La Máscara

CMLL (SUN) 02/12 Arena Coliseo Guadalajara
1) Gran Kenut vs Templario
2) Javier Cruz Jr. vs Virgo
3) Esfinge & Metatrón vs Demonio Maya & Exterminador
4) Gallo, Sagrado, Stuka Jr. vs El Bárbaro, Mr. Trueno, Ráfaga
5) La Máscara & La Sombra vs Felino & Mr. Niebla

LyC (SUN) 02/12 Arena Coliseo Monterrey [LuchaMania, RFC]
1) Chamaco Gurrola b Drago (Monterrey), Obsesión
2) Rey Gladiador b Rey Orion, Principe Leo
3) Principe Guerrero II, Vasco Jr., Veneno Extremo b Demenzía, Kratoz, Viernes 13 *  (posted by thecubsfan)
4) Silencio b Genocida *  (posted by thecubsfan)
5) Ángel Dorado, Laredo Kid, Máscara Púrpura b Golden Boy, Rey Demonio Jr., Rico Rodriguez *  (posted by thecubsfan)

indy (SUN) 02/12 Arena Coliseo San Luis Potosí, San Luis Potosí, San Luis Potosí
1) Black Ventura, Cazador, Mini Maniaco vs Cachetes, Chocheman, Solovino
2) Gacela, Quijote, Star Boy vs Black Divino, Black Maravilla, Kukuxklan
3) Cirujano & Guerrero Apache vs ? & Mensajero

indy (SUN) 02/12 Arena El Bombero, Ciudad Juárez, Chihuahua [LuchaMania]
1) Angelica, El Imperial, Estrella Roja II, Rosy Solis b Baby Star, La Sirenita, Meteoro, Ultimo Vikingo

indy (SUN) 02/12 Arena el Halcon, Monterrey, Nuevo León
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) Menudo Boy, Santuario, Zayre vs Palomo, Shadow Men, Sky Kid
4) Cholo, Clave 20, Mortifero vs Black Extreme, Black Poison, Principe Guerrero III
5) Angel Dorado Jr., Euforia (Monterrey), Jesse vs Bengali, Difunto I, Mongol Chino

FMLL (SUN) 02/12 Arena Guatemala México, Guatemala City, Guatemala [FMLL]
1) Destroyer b Action Man
2) El Musical & Javi Antony b Principe Negro & Tarahumara Sr. [Relevos Increíbles]
3) Huracan Diaz, Kamikaze Rojo, Starman Sr. DQ El Brujo, Tornado I, Violencia
4) Rayo de Oro, Slayer, Starman Jr. DQ Angel Negro, El Aspirante, El Padrino
5) Big Ban, Mano Blanca, Punisher b Super Muñeco (Guatemala), Terminator, Voltron

indy (SUN) 02/12 Arena Jalisco, Guadalajara, Jalisco
1) Impacto Negro vs Psicotico
2) Omega & Verdugo Nazi vs Relámpago & Rey Azteca
3) Bestia Roja, Migra I, Migra II vs Lazer Boy, Lazzer, Yenesis
4) Sunny vs Crazy Fly [JALISCO WELTER]
5) Incognito, Karloff Lagarde Jr., Vengador Nazi vs Aguilia Guerrera, Pluma Negra Jr., Rudy Santana

AULL (SUN) 02/12 Arena Lopez Mateos [Estrellas del Ring, La WagnerMania, R de Rudo]
1) Dark Misterio & Kid Tornado b Euro & Lince X
2) Estrella Blanca Jr. I, Estrella Blanca Jr. II, Hijo de Clímax b Cat Metal, Freelance, Violento
3) Cerebro Maligno, Herejía, Rey Krimen b Epitafio, Leviatham, Samael
4) Daga, Magnifico, Sádico b Chucho el Roto, Iron Love, Terry 2000
5) Coco Amarillo, Coco Azul, Coco Rojo b Robin Maravilla, Rocky Santana, Yakuza [AULL TRIOS]
6) Atlantis, Blue Panther, Solar I b Negro Casas, Negro Navarro, Último Guerrero

indy (SUN) 02/12 Arena Mexico, El Paso, Texas
1) Kronos & Payaso vs Gato & Violento
2) Geko & Jinete Muerte vs Blue Man & Guerrero Jr.
3) Nascar & Peluchin vs Biker I & Biker II
4) Avatar & Dragon vs Huniko & Sublime
5) Caitan America, Imposter, Maquina 45 vs Kenich, Rey Escorpión, Tiger Mask

IWRG (SUN) 02/12 Arena Naucalpan [IWRG]
1) Astro de Plata & Astro Rey Jr. b Matrix Jr. & Pacto Negro
2) Alan Extreme & Black Terry b Carta Brava Jr. & Chico Che
3) Centvrión b Eterno [super libre]  (posted by acmers)
4) Súper Nova, Trauma II, Tritón b Oficial 911, Oficial AK47, Oficial Fierro
5) Toscano, Trauma I, Veneno DQ Cien Caras Jr., Hijo de Máscara Año 2000, Máscara Año 2000 Jr.

AAA (SUN) 02/12 Arena Solidaridad [Luchamania Monterrey]
1) Bad Falcon & Pegasso b Destructor & Idéntico
2) Super Cometa b Maremoto Jr.
3) El Cadillo, La Chacala, Mortifero b Galactar, Genesis, Pee Wee
4) Memo Valles & Rey Infernal b Monje Negro Jr. & Potro Jr.
5) Pimpinela Escarlata, Sangre Chicana Jr., Silver Star b Decnnis, Súper Fly, Tigre Universitario

indy (SUN) 02/12 Arena Unidos, Ciudad Juarez, Chihuahua [LuchaMania]
1) Baby Star b Angelica [JUAREZ WOMEN]

indy (SUN) 02/12 Arena Unidos
1) Angelix vs Rey Guerrero [TEXAS CRUISER]
2) Vary vs Trimesgistro, Utopia [KALAKA CHAMP]
3) Baby Star vs Angelica
4) Pagano & Panteraa vs Scorpio 2000 & Scorpio Jr. [VX TAG]
5) Ludark Shaitan & Sexy Lady vs Princesa Guerrera & Zafiro

PROES (SUN) 02/12 Arena Victoria, Ecatepec, Estado de México
1) Hermano Serpiente II vs Cobra
2) Star Fly & Tormenta Roja vs Cazador Salvaje II & Fuerza Oscura
3) Alma de Acero & Arlequin Negro vs Sombra Vengador I & Sombra Vengador II
4) Charly Boy & Hooligan vs Guerrero Mixtico & Misterio Azteca
5) Johnny Villalobos & Pequeño Black Warrior vs Moria & Venganza Negra Jr.

indy (SUN) 02/12 Arena Xalapa, Xalapa, Veracruz
1) Kraken vs Marvell
2) Fantasma del Espacio & Ultimo Corsario vs Diamante Rojo & Zafiro
3) Flayer Boy, Juventud Rebelde, Pegasso De Plata vs Guerrero De La Noche, Peligro, Rey Infierno
4) Pitufo & Vengador Radioactivo vs Totem I & Totem II [CALERA TAG]
5) Gabriel o Gabriella, Linterna Verde, Tigre Cosmico vs Armagedon, Corsario De Fuego, Poseidón

SL (SUN) 02/12 Auditorio Municipal Efraín Fernández Castillejos [El Heraldo de Chiapas]
1) ? vs ??
2) Drakken & Venganza de Fuego vs Brillantina & Lluvia de Estrellas [CHIAPAS TAG]
3) Granda Man vs Toro Salvaje [CHIAPAS LA]
4) Mr. Máster vs New Fire Jr. [hair]

indy (SUN) 02/12 Cancha de Usos Múltiples, Col. Tlaltenango, Cuernavaca, Morelos [Estrellas del Ring]
1) Krimen & Ortros b Vector F22 & Voltaje
2) Fénix (Cuernavaca), Fuego Dorado, Rey Cobra b Hechicero, Nahual, Raksas
3) Celestial, Drako, Ráfaga Moreno Jr. DQ Bisonte, Cachorro, Eufórico

IWL DTU (SUN) 02/12 Centro de Convenciones de Tlalnepantla [Estrellas del Ring, La WagnerMania, R de Rudo, The Gladiatores]
***Versus***
1) Kid Jaguar & Rockky Lobo b Jhonky & Radical
2) Keira & Lily Fighter b Alison Evans & Big Mama
3) Centinela, Guerrero Mixtico, Quimico Jr. b Payaso Carroña, Payaso Miedo, Payaso Terror  (posted by dtuoficialextremos)
4) Exteme Boy, Hacker, Niño Hamburguesa b Dinastía, Lanzeloth, Slayer Pack  (posted by dtuoficialextremos)
5) Suicida & Tony Rivera b Dark Dragon & Sugi San and Drastik Boy & Flamita
6) ATM, Bizarro, Carta Brava Jr. (IWL), Sepulturero I b Araña de Plata, Cíclope, Eterno, Pequeno Cobra
7) León Rojo, Ovett, Perico b Demente Extreme, Demoledor, Makabre  (posted by dtuoficialextremos)  (posted by RINGEXTREMO)
8) Super Crazy b XL, Pesadilla, Violento Jack [Ladder, XNL]  (posted by dtuoficialextremos)
9) Aeroboy, Paranoiko, Super Mega b Ángel o Demonio, Cerebro Negro, Fantasma de la Ópera and Extreme Tiger, Joe Lider, Último Gladiador  (posted by dtuoficialextremos)

indy (SUN) 02/12 Centro de Espectaculos Caracoles, Naucalpan, Estado de México
1) Nautico & Vampiro Boy vs Exodus & Rey Crillo
2) Mascara Extrema, Profanador, Skelerman vs Inmortal, Mandíbula, Versus
3) Alan Boy, Chamaco Maravilla, Suicida Jr. vs Crazy Dragon, Love Draogn, Mercurio
4) Dragosth & Vago vs Mimo & Osiris
5) Gargola, Golden, Juana La Loca vs Espantapajaros I, Espantapájaros II, Espantapájaros III

PROLLM (SUN) 02/12 Coliseo Coacalco, Coacalco, Estado de México
1) Morbius, Rey Justicia, Ukkonen vs Abaris, Escorpión Blanco, Gato Montés
2) Albatros & Rey Dinámico vs Agora & Rey Infierno
3) Arez, Chicago Rush, Epidemia vs Boyka, Nekir, Pandemia
4) Aramís & Justiciero vs Cyborg & Kalibus
5) Diamante (CMLL), Jeque, Valiente vs Magnifico, Trauma I, Trauma II

LLII (SUN) 02/12 Columbus Hall, Escondido, California
1) ? & Flecha Roja vs ?? & Tony Casanova
2) Mortiz & TJ Boy vs Amnesia & Animaniac [? TAG]
3) Oriental & So Cal Crazy vs Sicodélico Jr. & X-Torm

CMLL PRI (SUN) 02/12 Comité Ejecutivo Nacional del PRI, Distrito Federal [Esto, Pitlane]
1) Emperador & Estreundo b Destroyer & Flecha * *  (posted by thecubsfan)
2) Astral & Eléctrico b Demus 3:16 & Mercurio
3) Estrellita & Marcela b Amapola & Dalis la Caribeña *  (posted by thecubsfan)
4) Máximo, Principe, Super Porky b Averno, Ephesto, Mephisto * *  (posted by thecubsfan)
5) Atlantis, PRImero, Shocker b Negro Casas, Último Guerrero, Volador Jr. * *  (posted by thecubsfan)

indy (SUN) 02/12 Deportivo Lee Roy, Torreón, Coahuila
1) Black Fenix, Destructor Rojo, Hell Killer vs Domino, Guerrero Maya Jr., Zeus
2) Geneiss, Herrero, Quinto Elemento vs Homicida, Luzbel, Toro Montanta
3) Averno (Laguna), Jerry Brown, New Viper vs Ecliptico, Inmortal, Marvell
4) Charlie Montana, Circus, Stukita vs Depredador, Desvastador, Torturador
5) Halcon Suriano Jr., Payasito, Sádico, Tony Rodriguez vs Gran Jefe Jr., Hijo de Frankenstein, Psyco, Super Vaquero

AAA (SUN) 02/12 Domo de la Feria, Leon, Guanajuato
1) Pimpinela Escarlata & Sugi San vs Dark Dragon & Ronin
2) El Mesías, Electroshock, Fenix vs Monster Clown, Murder Clown, Psycho Clown

WC (SUN) 02/12 Granja del Tio Gil, Reynosa, Tamaulipas
1) La Clinca del Mal vs Backyard Demons
2) Costeno & Sairus vs Mario Rock Jr. & Perfil
3) Chile Peludo vs Core [WC EXTREME]

LLU (SUN) 02/12 Kids Arena, Monterrey, Nuevo León
1) Delirio & Titanic vs Chico de Barrio & Veritgo
2) Antaris & Sangre Chicana Jr. vs Espanto Jr. & Galactar
3) Princesa Maya & Princesa Sugheit vs La Chacala & Poly Star

indy (SUN) 02/12 Plaza Independencia del Reloj Monumental, Pachuca, Hidalgo [R de Rudo]
0) Concord & Simbolo Azteca b Black Fire & Skynet
1) Acero & Latigo b Centella & Hijo del Pantera
2) Centvrión, Saruman, Tritón (IWRG) b Alan Extreme, Carta Brava Jr. (IWRG), Imposible
3) Peligro, Picudo Jr., Sangre Felina, Veneno b Astro de Plata (IWRG), Astro Rey Jr., Gemelo Fantastico I, Mini Laredo Kid

indy (SUN) 02/12 Plaza Principal, Numarán, La Piedad, Michoacán
1) Amorphis & Minotauro vs Ciervo Azteca & Xtruendo
2) Destroyer vs Principe Aéreo
3) Guerrero Universal vs Chale II, Orión

ERLL (SUN) 02/12 Terraza Elma, Monterrey, Nuevo León
1) Lady Flammer & Pequeno Flammer vs Rocker Boy & Vampiro Mortal
2) Alberto Dos Rios, Angel Xtreme, Bochido vs Chamaco Gurrola, Ciclon, Rey Gladiador
3) Crazy Demon, Rey Imagen, Sombre Chicana, Vudu vs Black Spider, Coyote Jr., Pedro Navajas, Titanic
4) Caifan, Gato Fantasma, Sky vs Alacrán De Durango, Androide, Red Flammer

indy (SUN) 02/12 Unidad Deportiva Sauzal, Ensenada, Baja California [Somos Luchadors]
1) Misionero de la Muerte b Baby Jackson
2) Jonathan b Quinta Dimension
3) Zombie III b Hypnosys, Eterno
4) Viento & Zarco DQ Rey Diamante & Super Klass

CMLL (MON) 02/13 Arena Puebla [Cinco Radio, El Pancracio, Porra Fresa]
1) Centella de Oro, Milenium, Tigre Rojo Jr. b Centauro de Fuego, Fuerza Chicana, Policeman *
2) Dalis la Caribeña, Lady Apache, Marcela b Amapola, La Seductora, Princesa Blanca
3) Diamante, Fuego, Stuka Jr. b Cancerbero, Raziel, Virus *
4) Marco Corleone, Máximo, Rush DQ Rey Bucanero, Terrible, Tiger *  (posted by thecubsfan)
5) Negro Casas b La Sombra [NWA WELTER] *  (posted by thecubsfan)

AAA (MON) 02/13 Auditorio Bicentenario Tamalin, Veracruz
1) ? vs ??
2) ? vs ??
3) ? vs ??
4) ? vs ??
5) Fabi Apache, Gran Apache, Mascarita Sagrada vs Cinthia Moreno, Decnnis, Mini Psicosis

PdM (TUE) 02/14 Arena Aficion [Estrellas del Ring, R de Rudo, R de Rudo (2), Super Luchas, WagnerMania]
1) Dinastía b Radical * post match (posted by LuchaLibreDeMexico)
2) Ek Balam & Peligro b Freyser & Garra de Aguila
3) Mr. Aguilita, Sexy Star, Súper Nova b Celestial, La Vaquerita, Zumbi  (posted by LuchaLibreDeMexico)
4) Halloween b Violento Jack, Aero Boy, Freelance, Pesadilla [Copa PdM Extremo] * part 1 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 2 (posted by LuchaLibreDeMexico) part 3 (posted by LuchaLibreDeMexico) post match part 1 (posted by dtuoficialextremos) post match part 2 (posted by dtuoficialextremos)
5) Héctor Garza b el Hijo del Perro Aguayo, Toscano, Texano, X-Fly, El Mesías [MEX HEAVY] * part 1 (posted by WarriorsX2000) part 2 (posted by WarriorsX2000) part 3 (posted by WarriorsX2000) part 4 (posted by WarriorsX2000)

Page: 1 2 3 4 5

Daily Updated: This Week's Shows, Today's Shows, Last Updated
last updated: 2014-12-07 01:12

Return to Index