Finished!

Excellent

01-01 Pólvora vs Titán for the CMLL World Welterweight Championship
01-22 Terrible vs Rush for the CMLL World Heavyweight Championship
01-29 Volador Jr. vs Rey Escorpión for the CMLL World Light Heavyweight Championship
02-04 Negro Casas vs Valiente for the NWA World Welterweight Championship
03-15 Rey Cometa & Stuka Jr. vs Namajague & Shigeo Okumura for the mask and for the hair
04-15 Dinastía, Máscarita Divina, Rey Celestial vs Mini Abismo Negro, Mini Charly Manson, Mini Histeria
05-11 Dr. Wagner Jr. vs LA Park
05-31 Shinsuke Nakamura vs La Sombra IWGP IC
06-02 Negro Casas vs Máscara Dorada for the NWA World Welterweight Championship
06-14 Angélico, Drago, Jack Evans vs Carta Brava Jr., Eterno, Steve Pain
06-28 La Sombra vs Volador Jr. IWGP IC
08-04 Rey Hechicero vs Charles Lucero Poder Y Honor
08-16 Aerostar, Angélico, Jack Evans vs Machine Rocker, Pentagón Jr., Soul Rocker
09-13 Blue Panther vs Averno for the hair
09-13 La Sombra vs Volador Jr. for the mask
10-06 Virus vs Guerrero Maya Jr. for the CMLL World Super Lightweight Championship
11-17 Belial vs Ricky Marvin
12-01 Averno vs Titán for the Mexican National Welterweight Championship

Great

01-11 Hijo del Fantasma, Stuka Jr., Valiente vs Namajague, Puma, Tiger
01-18 Fuego, Rey Cometa, Stuka Jr. vs Namajague, Vangelis, Virus
01-26 Ricky Marvin & Super Crazy vs Fenix (AAA) & Pesadilla GHC JH TAG
02-01 La Sombra vs La Máscara, Titán, Hijo del Fantasma, Rey Cometa, Delta, Stuka Jr., Sagrado, Averno, Euforia, Dragón Rojo Jr., Mr. Águila, Pólvora, Namajague, Felino, Tiger in a CMLL’s Reyes del Aire Tournament match and in a tournament semifinal match
02-17 Chico Che, Freelance, Hijo del Pantera vs Apolo Estrada Jr., Avisman, Eita
03-03 Trauma II vs Oficial 911, el Ángel in a losers advance match
03-03 Fuego & Stuka Jr. vs Namajague & Shigeo Okumura for the Arena Coliseo (DF) Tag Team Championship
03-03 el Ángel vs Trauma II for the mask
03-15 La Máscara, Máscara Dorada, Valiente vs Averno, Ephesto, Mephisto
03-17 Juventud Guerrera vs Daga, Fénix, Crazy Boy AAA FUSION and in a tournament final match
03-17 Texano Jr. vs Blue Demon Jr. for the AAA World Heavyweight Championship
03-21 Dinamic Black vs Fenix (AAA) for the IWRG Intercontinental Welterweight Championship
03-29 Crazy Boy, Joe Lider, Willie Mack vs AR Fox, Dr. Cerebro, Eterno
04-07 Black Terry, Negro Navarro, Villano IV vs Averno, Blue Panther, Shocker
04-07 Centvrión, Dinamic Black, Golden Magic vs Alan Extreme, Carta Brava Jr., Imposible
04-14 Blue Panther & Sagrado vs Caifan & Rey Hechicero
04-20 Kaientai vs Zema Ion, Extreme Tiger, Samuray del Sol
04-26 Atlantis & Hombre Bala Jr. vs Boby Zavala & Rey Escorpión in a CMLL Gran Alternativa Tournament match and in a tournament final match
04-30 Rey Escorpión vs Stuka Jr. for the CMLL World Light Heavyweight Championship
05-12 Angélico, Drago, Jack Evans vs Argos, Chessman, Halloween
05-12 Blue Panther vs Virus in a lightning match
05-26 Dinamic Black, Fenix (AAA), Trauma II vs Black Terry, Fresero Jr., Pentagón Jr.
06-24 Black Metal (Guadalajara), Pegasso, Tritón vs Bárbaro Cavernario, Espíritu Maligno, Skándalo
07-06 Davey Richards & Eddie Edwards vs Drastik Boy & Flamita and Daga & Eterno
07-09 Averno vs Titán for the Mexican National Welterweight Championship
07-15 Angélico & Jack Evans vs Chessman & Eterno
08-12 Delta, Guerrero Maya Jr., Rey Cometa vs Boby Zavala, Namajague, Shigeo Okumura
08-13 Último Guerrero vs Rey Escorpión
08-16 La Sombra vs Volador Jr. in a super libre (no rules) match
08-25 Valiente & Virus vs Trauma I & Trauma II
08-25 Guerrero Maya Jr. vs Black Terry
09-12 Ciclón Black, Guerrero Mixtico, Tony Rivera vs Black Terry, Dragón Celestial, Fulgor I
09-13 Máscara Dorada, Mistico, Valiente vs Dragón Rojo Jr., Pólvora, Rey Escorpión for the CMLL World Trios Championship
09-17 Terrible vs Shocker for the CMLL World Heavyweight Championship
09-22 Blue Panther, Brazo de Oro, Negro Casas vs Black Terry, Negro Navarro, Shu el Guerrero
11-03 Namajague & Shigeo Okumura vs Delta & Guerrero Maya Jr. for the Arena Coliseo (DF) Tag Team Championship
11-11 Negro Casas vs Rush and Shocker
11-15 Angélico, Australian Suicide, Jack Evans vs Daga, Hijo de Pirata Morgan, Pentagón Jr.
11-18 Rush vs Shocker
12-09 Blue Panther vs Averno
12-10 Alan Extreme, Astro Rey Jr., Blue Monsther, Canis Lupus, Centvrión, Fresero Jr., Golden Magic, Picudo Jr. vs Dragón Celestial, Emperador Azteca, Fulgor I, Látigo, Matrix Jr., Power Bull, Sky Ángel, Zurdog Toreno FILL
12-22 Black Terry, Bombero Infernal, Dr. Cerebro vs Apolo Estrada Jr., Avisman, El Hijo del Diablo
12-30 Stigma vs Camorra for the mask